Jeden deň modelkou | Ria

Jeden deň modelkou

Vyskúšajte si aké to je byť modelkou, celebritou, hviezdu fotografického ateliéru, magického miesta alebo krásnej prírody. Okúsite atmosféru líčenia, fotenia a pózovania. Výsledkom budú fotky, ktorými môžete obdarovať Vášho miláčika.

Celodenné fotenie plné líčenia, česania, fotenia a zábavy - 290€

Základom úspešného fotenia je okrem množstva iných vecí hlavne stretnutie predom, je krátke, nezávëzné ale mimoriadne dôležité pre prípravu celého dňa.

  1. zoznamovacie fotenie - začína sa samozrejme kávičkou, alebo čajom priebežne robím ľahký make-up, ktorým iba zvýrazňujem prirodzené črty tváre. Počas fotenia spoznávam povahu objektu a vytváram si predstavu, v akom štýle sa bude niesť nasledujúce fotenie. Objekt má zas čas spoznať mňa, začať spolupracovať a dôverovať mi, čo je najdôležitejšie.
  2. hlavné fotenie - začína presne ako 1. fotenie, popri kávičke a úprave však už navodzujem potrebnú atmosféru, dostávam objekt do takej nálady v akej sa má niesť fotenie. Je veľmi dôležité, aby som objekt vytrhla z každodennej reality. Tak dosiahnem prirodzené výrazy tváre, ktoré by za iných okolností musel zahrať. Čo je hrané, nie je prirodzené a divák to spozná. Vopred zvoleným oblečením, make-upom, účesom a samozrejme typom osvetlenia tak máme veľký predpoklad vytvoriť fotografie, ktoré sú aj pre diváka skutočným emocionálnym zážitkom.

Podľa záujmu je možné fotit aj v exteriéri

exteriér - Fotografovanie v exterieri poskytuje nekonečné množsto možností, musí mať však samozrejme hlavu a pätu. Preto si vopred vyberiem miesto fotenia a podľa toho zvolím oblečenie a úpravu. S objektom, ktorý prešiel predchádzajúcimi dvomi foteniami už mám priateľský vzťah, fotenie vyzerá skôr ako výlet napr. do mesta alebo do prírody, takže je to zábava. Má už dosť skúseností, vďaka tomu môžem pokojne sledovať, aby jeho tvár bola vždy dobre osvetlená, vyzerala krásne a tvoriť kompozíciu. Takýmto spôsobom vznikaju veľmi pôsobivé exteriérne fotografie.

Kvalitné fotografie, príjemný zážitok

Každý nový človek, ktorý prichádza na fotenie, prináša nové možnosti, je pre mňa nová inšpirácia a veľakrát aj výzva. Čím viac sa zladí naša spolupráca, tým majú vyhotovené fotografie väčšiu hodnotu. Keď odchádza, viem, že si odnáša nielen kvalitné fotografie, ale tiež príjemný zážitok.